Naudojimas ir priežiūra

Toliau pateiktos priežiūros instrukcijos prailgins jūsų DS COVERS gaminio naudojimo laiką.

Motociklų/motorolerių uždangalai

1. Prieš uždėdami uždangalą įsitikinkite, kad motociklas ar motoroleris pakankamai atvėsintas. Ypač išmetimo vamzdis gali įkaisti šimtus laipsnių, todėl uždangalas gali ištirpti ant išmetamųjų dujų. Norėdami to išvengti, pirmiausia jį atvėsinkite.

2. Visada pastatykite motociklą ar motorolerį ant stabilaus paviršiaus, pageidautina, kad būtų kuo toliau nuo vėjo. Naudojant uždangalą, jūsų motociklas ar motoroleris gali sugauti stipresnį vėją ir gali nukristi.

3. Apsaugokite nuo dumblių susidarymo nestatydami motociklo/motorolerio su uždangalu po medžiu ar šalia krūmo.

Automobilių uždangalai

4. Prieš uždėdami automobilio uždangalą, įsitikinkite, kad automobilis yra visiškai sausas ir švarus.

5. Daugeliu atvejų automobilio uždangalą uždėti lengviau dviem poromis rankų.
6. Pageidautina naudoti lauko automobilio uždangalą daugiausiai kelias dienas iš eilės. Jei automobilio apdangalą naudojate lauke ilgesnį laiką, kartą per vieną ar dvi savaites nuimkite jį nuo automobilio, kad išsivėdintumėte, ypač jei lyja. Nepaisant ventiliacijos galimybių, drėgmė gali patekti/susikaupti po uždangalu įvairiais būdais.

7. Ar jūsų automobilis neseniai buvo nudažytas? Prieš naudodami lauko automobilio uždangalą įsitikinkite, kad dažai visiškai sukietėjo. Dėl saulės spindulių temperatūra po uždangalu gali pakilti, todėl gali susidaryti pūslės, jei automobilio dažai nėra visiškai sukietėję.

Dviračių uždangalai

8. Jei vieną iš mūsų dviračių uždangalų naudojate ant dviračių stovo, patariame juos papildomai pritvirtinti tvirtinimo diržais arba bagažo tvirtinimais, kad būtų išvengta greito nusidėvėjimo, atsirandančio dėl pliūpsnio esant vėjui ir padidinti važiavimo komfortą.

Priežiūros instrukcijos

9. Stenkitės, kad ant uždangalo nepatektų lietaus vandens. Po stipraus lietaus visada patikrinkite, ar nėra lietaus vandens ir, jei reikia, pašalinkite.

10. Uždangalo valymas:
– Nešvarumus nuvalykite minkštu šepečiu.
– Uždangalą nuplaukite tik švariu vandeniu.
– Nenaudokite muilo: jis pažeidžia vandeniui atsparią dangą.

11. Pašalinkite dėmes:
– Paukščių išmatos: kiek įmanoma nuplaukite vandeniu, o likučius nuvalykite, kai išdžius.
– Dervos lašeliai: švelniai nugriebkite. Likusią dalį išdžiovinkite.

12. Kad jūsų uždangalas būtų geros būklės, būtina jį laikyti švarų ir sausą.