Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus. Jei čia nerandate atsakymo į savo klausimą, susiekite su mumis.

Bendra

DS uždangalai pagaminti iš 300D poliesterio (DELTA ir CUP uždangalai) gali atlaikyti 170 ℃ temperatūrą. Karščiui atsparios plokštės ALFA motociklo uždangalo viduje gali atlaikyti iki 300 ℃ temperatūrą. Norėdami pailginti uždangalo naudojimo laiką, patariame po važiavimo palaukti 10 - 20 minučių prieš uždedant uždangalą ant motociklo ar motorolerio.
„D“ reiškia Denier. Tai yra tarptautinis naudojamo sriegio smulkumo standartas. Denierių skaičius rodo 9000 metrų siūlų svorį gramais. Kuo didesnis Denier, tuo tvirtesnė arba patvaresnė medžiaga.
DS COVERS garantuoja, kad tiekiamas apsauginis uždangalas yra pagamintas iš patvarių medžiagų ir buvo pagamintas laikantis griežtos kokybės kontrolės. Visiems DS UŽDANGALAMS galioja vienerių metų garantija dėl gamybos gedimų. Jei norite pateikti pretenziją pagal šią garantiją, turite kreiptis į pardavimo vietą, kurioje įsigijote uždangalą. Garantija taikoma pirminiam pirkėjui, kuris pirko produktą naują.
Patarimų dėl DS COVERS produktų naudojimo ir priežiūros galite rasti puslapyje: https://dscovers.lt/, "Naudojimas ir priežiūra“.
Kadangi dviračių laikiklio kombinacija kiekvienoje situacijoje yra skirtinga, rekomenduojame šiuos uždangalus tvirtinti papildomu tvirtinimo diržu arba bagažo segtuvu. Tai padidina vairavimo komfortą ir pailgina uždangalo naudojimo laiką.

Užsakymas

Sužinoję, kurį uždangalą norite užsisakyti, pasirinkę tinkamą dydį, atitinkamo uždangalo produkto puslapyje spustelėkite mygtuką „Į krepšelį“. Tada būsite nukreipti į puslapį „Pirkinių krepšelis“, kurio pirkinių krepšelio sąraše yra norima prekė. Jei norite tęsti užsakymą, patikrinkite sąrašą ir spustelėkite mygtuką „Eiti į apmokėjimą“. Kitas veiksmas – pateikti sąskaitų faktūrų išrašymo ir pristatymo adresą bei pasirinkti mokėjimo metodą. Teisingai įvedę visą informaciją, spustelėkite mygtuką „Mokėti“. Dabar atliksite mokėjimą naudodami pasirinktą mokėjimo metodą. Sėkmingai atlikę mokėjimą, el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą.
Kaip sužinoti, ar mano užsakymas teisingai gautas DS COVERS?
Sėkmingai įvykdę užsakymą, nurodytu el. pašto adresu išsiųsime patvirtinimo el. laišką. Jei negavote šio el. laiško, gali kilti šios problemos: 1. Įvesdami el. pašto adresą padarėte klaidą; 2. Jūsų el. pašto paslaugų teikėjas mato el. laiškus iš DS COVERS kaip šlamštą ir įdėjo šį el. laišką į šlamšto aplanką arba pašalino. Jei negavote patvirtinimo el. laiško, "https://dscovers.lt/, susisiekite su mumis.
Ne. Užsakymo metu prašome pristatymo adreso. Jums nereikia susikurti paskyros. Jūsų informaciją naudojame tik užsakymo pristatymui.
Taip. Naudokite kontaktinę formą ir susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Ar norite užsisakyti el. paštu, tada aiškiai nurodykite norimą prekę (-es) (įskaitant dydį) ir pristatymo adresą. Per 24 valandas atsakysime į šį el. laišką ir pateiksime mokėjimo nurodymą. Užsakymą išsiųsime gavę jūsų apmokėjimą.

Apmokėjimas

Priimame šiuos mokėjimo būdus: Kredito kortelė (VISA, Mastercard, Maestro)
Taip. Visi mokėjimai atliekami naudojant saugų https ryšį.
Kupono kodą galite įvesti užsakymo metu puslapyje „Pirkinių krepšelis“ (po užsakymo sąrašu). Įveskite kodą ir spustelėkite „Taikyti kuponą“. Jei galioja, nuolaida bus rodoma užsakymo apžvalgoje.
Taip, visos www.dscovers.lt nurodytos kainos sudaro 21% PVM.

Pristatymas

Užsakymo pristatymo terminas 5 - 10 darbo dienų. Pristatymo kaina 4 Eurai.
Užsakymus siunčiame Omniva paštomatu arba LP EXPRESS kurjeriu. Po užsakymo visada gausite sekimo numerį, kuriuo galėsite sekti savo siuntą.
Jei pateikėte užsakymą ir sumokėjote už jį, galite manyti, kad jūsų užsakymą gavome. Jei negavote užsakymo per 2-4 darbo dienas, prašome palaukti dar 2 darbo dienas. Taip yra todėl, kad siuntų pristatymo paslauga kartais užtrunka kiek ilgiau. Jei vis tiek negavote užsakymo, "https://dscovers.lt/, susisiekite su mumis.
Taip. Užsakymo informacijoje galite nurodyti kitą pristatymo adresą.

Keitimas - Grąžinimas

Užsakymą galite grąžinti per 30 dienų. Per šį laiką galite įvertinti produktą. Išbandyti prekę leidžiama taip, kaip darytumėte fizinėje parduotuvėje. Pavyzdžiui, galite išimti gaminį iš pakuotės. Grąžinimo laikotarpis baigiasi praėjus 30 dienų nuo prekės gavimo dienos. Suasmeninti arba pritaikyti gaminiai, pvz., automobilio dangtis su spauda / siuvinėjimais arba LUXX arba SUNN automobilio dangtelis, negali būti grąžinami.
Užsakytą prekę galite pakeisti, pavyzdžiui, į kitą dydį. Norėdami tai padaryti, mūsų svetainėje pateikiate naują pageidaujamos prekės užsakymą ir grąžinate „seną“ prekę pagal instrukcijas, pateiktas "https://dscovers.lt/, „Keisti / grąžinti“ puslapis.
Prekės grąžinimo instrukcijas rasite https://dscovers.lt/ „Keisti / grąžinti“ puslapyje.
Jei norite pakeisti prekę į kitą prekę ar dydį, grąžinimo išlaidas padengsime mes. Jei norite grąžinti tik prekę, grąžinimo išlaidas apmokate patys.