Uždangalas elektriniam dviračiui

Važinėjimas elektroniniu dviračiu vis dar populiarėja. Tai lengva ir nekenksminga aplinkai. Elektrinių variantų galima rasti vis daugiau dviračių sporto šakų ir jie tampa vis patrauklesni kainos atžvilgiu.

Elektrinio dviračio trūkumas yra tas, kad jis turi daug labiau pažeidžiamų dalių nei „įprastas“ dviratis. Pagalvokite apie kompiuterį, pedalo atramą, akumuliatorių ir kt. Savaime suprantama, kad dėl šių pažeidžiamumų e-dviratį reikia geriau apsaugoti nei įprastą dviratį. Ypač kai jis dažnai būna lauke, bet ir ilgesnį laiką laikomas patalpoje.

DS COVERS sukūrė įvairius dviračių uždangalus, kad apsaugotų jūsų elektrinį dviratį. Mūsų lauko dviračių uždangalai elektriniams dviračiams buvo sukurti siekiant apsaugoti jūsų e-dviratį nuo lietaus, purvo ir UV spindulių ir turi naudingų savybių, tokių kaip elastingas apvadas, spynos angos ir ventiliacija. Jie dažnai pristatomi patogiame krepšyje, todėl juos lengva pasiimti su savimi, pavyzdžiui, atostogauti.

Vidaus dviračio uždangalas FLY buvo sukurtas naudoti patalpose. Taip jūsų elektrinis dviratis bus švarus, kai jį žiemos mėnesiais laikote pastogėje, kad dulkės ir nešvarumai nepatektų į pažeidžiamas elektrinio dviračio dalis. Vidaus dviračio uždangalas pagamintas iš labai minkštos medžiagos ir turi visiškai elastingą kraštą.

Jei turite klausimų apie elektrinio dviračio apsaugą vienu iš mūsų uždangalų, susisiekite su mumis.