Keitimas - Grąžinimas

Visada gali atsitikti taip, kad dėl kokių nors priežasčių produktas nėra toks, kokio tikėjotės. DS COVERS tai sprendžiama kuo sklandžiau. Žemiau galite perskaityti instrukciją ir mūsų sąlygas dėl prekės keitimo ar grąžinimo.

Jei norite pakeisti gautą prekę į kitą prekę ar dydį, apmokėsime grąžinimo siuntimo išlaidas. Atlikite šiuos veiksmus: Pateikite naują pageidaujamos prekės užsakymą mūsų svetainėje. Užpildykite toliau pateiktą grąžinimo formą ir nurodykite naują užsakymo numerį. Per 1 darbo dieną iš mūsų gausite grąžinimo etiketę, su kuria galėsite nemokamai grąžinti „seną“ prekę. Visada pridėkite patvirtinimo el. laiško, kurį gausite užpildę žemiau esančią formą, atspaudą. Atidžiai saugokite siuntos grąžinimo įrodymą (su sekimo ID). Jei grąžinimas bus prarastas, mes jūsų paprašysime to padaryti. Gavę ir patikrinę grąžinamą siuntą, per 14 dienų pervesime Jums grąžinamos prekės pirkimo sumą Jūsų naudotu mokėjimo būdu.
Jei norite grąžinti tik gautą prekę, turėsite patys apmokėti grąžinimo siuntos išlaidas. Atlikite šiuos veiksmus: Užpildykite toliau pateiktą grąžinimo formą. Prekę, kurią norite grąžinti, išsiųskite šiuo adresu: DS COVERS LT Jovarų g. 2 Kaunas, 47193 Lietuva Visada pridėkite patvirtinimo el. laiško, kurį gausite užpildę toliau pateiktą formą, atspaudą. Atidžiai saugokite siuntos grąžinimo įrodymą (su sekimo ID). Jei grąžinimas bus prarastas, mes jūsų paprašysime to padaryti. Gavę ir patikrinę grąžinamą siuntą, per 14 dienų pervesime Jums grąžinamos prekės pirkimo sumą Jūsų naudotu mokėjimo būdu.

Jei norite grąžinti prekę dėl kitos priežasties, o ne dėl dviejų aukščiau išvardytų priežasčių, pavyzdžiui, dėl garantijos arba pristatymo klaidos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

Naudotų ir (arba) sugadintų gaminių keisti ar grąžinti negalima. Jei gavus paaiškės, kad gaminys yra pažeistas, DS COVERS grąžins prekę siuntėjui. Grąžinimo siunta visada turi būti siunčiama mums su pakankamu pašto išlaidų kiekiu. Produktai su logotipo atspaudu ir produktai, kurie yra visiškai pagaminti pagal užsakymą, pvz., LUXX ir SUNN automobilių uždangalai, negali būti keičiami ar grąžinami.

Grąžinimo forma