LUXX automobilio uždangalas

vidaus
siuvama pagal užsakymą

319,95 519,80 

 • Apsauga nuo dulkių ir purvo.
 • Siuvama pagal Jūsų automobilio modelį.
 • Kišenės veidrodėliams.
 • Antistatinis.
 • Tvirtas, elastingas uždangalo kraštas.
 • Laidus orui (neleidžia susidaryti kondensatui).
 • Minkštas vidus (apsaugo nuo įbrėžimų).
 • Lengvas, svoris apie 3 kg.
 • Galima skalbti mašinoje, nelyginti.
 • Medžiaga: elastingas-satinas.
 • Patogiame krepšyje.

Siuvama pagal užsakymą

Siuvame modernius ir klasikinius automobilių uždangalus. Pagal specialų užsakymą galime pasiūti automobilio uždangalą, pavyzdžiui: kišenes veidrodėliams pasiūti tiksliai tinkamoje padėtyje. Be to, uždangalas atitinka jūsų automobilio kontūrus, o tai ne tik užtikrina geriausią apsaugą, bet ir atrodo estetiškai gražiai.

Medžiaga

LUXX vidaus automobilio uždangalo medžiaga yra įtempiamas satinas. Jis turi šiek tiek blizgantį efektą išorėje ir yra labai minkštas viduje. Be to, medžiaga yra antistatinė ir kvėpuojanti. LUXX vidaus automobilio uždangalą galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje.

Spalvos

Galite rinktis iš 12 spalvų. LUXX vidaus automobilio uždangalą galima visiškai pritaikyti jūsų automobiliui. Galimos šios spalvos: juoda, pilka, šviesiai pilka, balta, bordo, raudona, oranžinė, geltona, žalia, tamsiai žalia, tamsiai mėlyna ir mėlyna. Pasirinktinai uždangalo siūlės gali būti su kontrastingos spalvos vadinamuoju „vamzdžiu“.

Logotipo spausdinimas

Galima spausdinti logotipą ant LUXX vidaus automobilio uždangalo. Jei pasirinksite tai, mes atspausdinsime jūsų automobilio prekės ženklo logotipą 30 cm pločio variklio dangčio centre. Jei turite kitų pageidavimų dėl logotipo atspaudo, pavyzdžiui, jūsų įmonės ar klubo logotipo, susisiekite su mumis dėl galimybių.

Veidrodėlių kišenės

Automobiliuose, kurie standartiškai turi du šoninius veidrodėlius, veidrodėlių kišenes siuvame tinkamoje padėtyje. Automobiliuose, kuriuose šoniniai veidrodėliai buvo neprivalomi, dažniausiai iki 1972 m., mūsų standartiniai uždangalų modeliai yra pagrįsti originaliu automobilio modeliu be šoninių veidrodėlių. Daugeliui šių automobilių, jei pageidaujama, uždangale galime prisiūti kišenes veidrodėliams.

Laikymo krepšys

LUXX vidaus automobilio uždangalas yra patogiame krepšyje, kuriame uždangalą galima laikyti, kai jis nenaudojamas. Prieš sandėliuodami visada įsitikinkite, kad uždangalas yra švarus ir sausas.

Pristatymo laikas

Kadangi LUXX vidaus automobilio uždangalas yra siuvamas pagal Jūsų užsakymą, pristatymo laikas po užsakymo yra apytikslis apie 8 savaites.

Automobilio nėra duomenų bazėje?

Negalite pasirinkti savo automobilio? Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@dscovers.lt

Ga naar product opties
Einde van de pagina: Terug naar de bovenkant